Akcja Pierniczki i inne świąteczne specjały!

Tak jak i w zeszłym roku również i w tym, w okresie przed Świętami Bożego Narodzenia, wypiekamy pierniczki o najróżniejszych kształtach i wzorach. To zarówno piękne i wyjątkowe ozdoby, jak i po prostu smakowite ciastka. 

Zapraszamy do składania zamówień klientów indywidualnych i firmy. To ciekawy pomysł na mały podarunek, może zamiast kartki świątecznej, albo jako dodatek do kartki. Mogą to być też piękne ozdoby swiąteczne, a przede wszystkim to smaczne pierniczki. Staramy się, żeby ich smak nie odbiegał od tego jak wyglądają. 

W grudniu w naszej ofercie pojawiają się też domki z piernika i lukru, które pomyślane są jako świąteczna dekoracja, choć oczywiście można je też podskubywać i podjadać. Bardziej do jedzenia niż dekorowania domu nadaje się choinka z miękkiego piernika. To piernikowe ciasto pieczone w formie o kształcie choinki i ozdobione lukrem. Częściej niż w innych miesiącach na naszych półkach pojawia się też makowiec i oczywiście bardzo charakterystyczne dla tego czasu ciasto królewskie i piernik szwedzki przekładany marmoladą.

Okres świąt niesie ze sobą tak wiele prac i obowiązków, że kwestię przygotowania ciast i słodkości można powierzyć nam, do czego gorąco zachęcamy. Można u nas zamówić oczywiście specjały ze świątecznej oferty: królewskie, makowiec, sernik, pierniczki i pierniki, albo po prostu wybrać coś z naszej stałej oferty.