Nowy lokal na kulinarnej mapie Nowego Sącza

Wraz z otwarciem centrum handlowego przy Bulwarze Narwiku na kulinarnej mapie Nowego Sącza pojawi się kolejny lokal, w którym będzie można napić się aromatycznej kawy i zjeść coś dobrego. Będzie to punkt gastronomiczny należący do cukierni Mecyje Sądeckie. Oprócz kawy i znanych sądeczanom wypieków, będzie można dostać między innymi robione na miejscu kanapki i sałatki, świeżo wyciskane soki oraz naturalnie wypiekane pieczywo.

 Kaufland

W nowym centrum handlowym przy Bulwarze Narwiku, którego otwarcie zapowiadane jest na drugą połowę lutego, oprócz supermarketu, zaplanowana jest także powierzchnia na małą galerię handlową. Pośród innych punktów usługowo-handlowych znajdzie się w tym miejscu także punkt gastronomiczny, który uruchomią Mecyje Sądeckie. To dobra wiadomość nie tylko dla wielbicieli wypieków naszej cukierni, bo będzie to punkt sprzedaży z miejscami do siedzenia, w którym oprócz kawy, herbaty i słodkości, będzie można kupić drugie śniadanie, czy po prostu mały posiłek dla zaspokojenia głodu. Poza ciastkami oraz kawą parzoną za pomocą ciśnieniowego ekspresu, będzie można kupić kanapki oraz sałatki robione na miejscu, a także świeżo tłoczny sok.

Taka wiadomość ucieszy zapewne dużą grupę osób, które w pobliżu pracują lub jest to punkt na ich drodze do pracy. Będziemy się starać by kanapki, czy sałatki nie tylko zaspakajału głód, ale i satysfakcjonowały kubki smakowe. W cukierni znajdzie się również miejsce, gdzie będzie można wygodnie usiąść, zrelaksować i na spokojnie spożyć swoją kawę z ciastkiem. Będą to zarówno stoliki z krzesłami i fotelami, jak i stół barowy, przy którym będzie można „na szybko” zjeść swoje drugie śniadanie.

W  ofercie znajdzie się także rzemieślniczo wypiekane pieczywo oraz inne drobne produkty delikatesowe.