Nowy lokal na kulinarnej mapie Nowego Sącza

Wraz z otwarciem centrum handlowego przy Bulwarze Narwiku na kulinarnej mapie Nowego Sącza pojawił się kolejny lokal, w którym można napić się aromatycznej kawy i zjeść coś dobrego. Jest to punkt gastronomiczny należący do cukierni Mecyje Sądeckie. Oprócz kawy i znanych sądeczanom wypieków, można dostać między innymi robione na miejscu kanapki i sałatki, świeżo wyciskane soki oraz naturalnie wypiekane pieczywo.

 Kaufland

W nowym centrum handlowym przy Bulwarze Narwiku w Nowym Sączu, oprócz supermarketu, mieści się również powierzchnia przeznaczona na małą galerię handlową. Pośród innych punktów usługowo-handlowych można w tym miejscu znaleźć także punkt gastronomiczny, który uruchomiły Mecyje Sądeckie. To dobra wiadomość nie tylko dla wielbicieli wypieków naszej cukierni, bo jest to punkt sprzedaży z miejscami do siedzenia, w którym oprócz kawy, herbaty i słodkości, można kupić drugie śniadanie, czy po prostu mały posiłek dla zaspokojenia głodu. Poza ciastkami oraz kawą parzoną za pomocą ciśnieniowego ekspresu, można kupić kanapki oraz sałatki robione na miejscu, a także świeżo tłoczny sok.

Taka wiadomość ucieszy zapewne dużą grupę osób, które w pobliżu pracują lub jest to punkt na ich drodze do pracy, a nasze kanapki, czy sałatki nie tylko zaspakajają głód, ale i satysfakcjonują kubki smakowe. W cukierni jest też miejsce, gdzie można wygodnie usiąść, zrelaksować się i na spokojnie spożyć swoją kawę z ciastkiem. To zarówno stoliki z krzesłami i fotelami, jak i stół barowy, przy którym można „na szybko” zjeść swoje drugie śniadanie.

W  ofercie mamy także rzemieślniczo wypiekane pieczywo oraz inne drobne produkty delikatesowe.