Torty Okolicznościowe

TORTY OKOLICZNOŚCIOWE

O tym, że cukiernictwo to nie tylko rzemiosło, ale i sztuka, najdobitniej świadczą torty. To ciasta, które muszą zarówno znakomicie smakować, ale i oszołamiająco wyglądać. W Mecyjach przygotowujemy zarówno eleganckie torty weselne i okolicznościowe, jak i niestandardowe projekty robione na specjalne zamówienie klienta. Czy to urodziny, imieniny, rocznica ślubu czy chrzest, przygotujemy tort na każdą okazję. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych. Chętnie podejmujemy się przygotowania oryginalnych projektów.

Zamawiając u nas tort można wybrać zarówno masy tortowe jakie mają znaleźć się w cieście, jak i biszkopty.

Wybór mas tortowych:

Biała czekolada, Ciemna czekolada, Kawa, Karmel, Pistacja, Orzech włoski, Orzech laskowy, Wanilia, Malina, Truskawka, Wiśnia, Advocat, Masa grylażowa, Cytryna, Lawenda, Porzeczka, Marakuja, Mango, Raffaello, Tiramisu.

Wybór biszkoptów:

Biały tradycyjny, Czekoladowy, Makowy, Orzechowy, Kokosowy, Migdałowy.

 

TORTY DLA DZIECI

Torty dla dzieci to szczególne wyzwania. Oczywiście najważniejszy jest wygląd. Ulubiona bajka, ulubiona zabawka, albo sport koniecznie muszą znaleźć swoje odzwierciedlenie w wyglądzie tortu. To nasz priorytet i po rozmowie z rodzicami, babciami, czy wujkami, którzy zamawiają ciasto wiemy jak ma wyglądać dekoracja. Nie zapominamy jednak o smaku i jakości tego co kryje się pod wymyślnymi ozdobami. To właśnie smak tortu pamięta się najbardziej.

Zamawiając u nas tort dla dzieci, tak jak w przypadku standardowych tortów można wybrać zarówno masy tortowe jakie mają znaleźć się w cieście, jak i biszkopty.

 

Niestandardowe projekty

Tworzymy także projekty, które daleko odbiegają wyglądem od klasycznych tortów i ciast. Wykonaliśmy i model Lamborghini z czekolady i model motocykla z karmelu. Robimy karmelowe dekoracje ślubne. Na Święta Bożego Narodzenia wypiekamy lukrowane chatki z piernika, a na Wielkanoc przygotowujemy wielkie czekoladowe jaja. 

Wystarczy skontaktować się z nami. Wspólnie stworzymy coś niepowtarzalnego i pysznego.

Zapraszamy!