Torty

O tym, że cukiernictwo to nie tylko rzemiosło, ale i sztuka, najdobitniej świadczą torty. To ciasta, które muszą zarówno znakomicie smakować, ale i oszołamiająco wyglądać. W Mecyjach przygotowujemy zarówno eleganckie torty weselne i okolicznościowe, jak i niestandardowe projekty robione na specjalne zamówienie klienta. Szczególne wyzwanie stanowią torty przygotowywane na uroczystości dla dzieci. Ale my lubimy wyzwania. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych. Chętnie podejmujemy się przygotowania oryginalnych projektów.

Zamawiając u nas tort można wybrać zarówno masy masy tortowe jakie mają znaleźć się w cieście, jak i biszkopty.

Wybór mas tortowych:

Biała czekolada, Ciemna czekolada, Kawa, Karmel, Pistacja, Orzech włoski, Orzech laskowy, Wanilia, Malina, Truskawka, Wiśnia, Advocat, Masa grylażowa, Cytryna, Lawenda, Porzeczka, Marakuja, Mango, Raffaello, Tiramisu.

Wybór biszkoptów:

Biały tradycyjny, Czekoladowy, Makowy, Orzechowy, Kokosowy, Migdałowy.

 

Torty na okazje specjalne

Przygotowujemy torty na specjalne okazje takie jak chrzciny, rocznice śluby, czy I komunie święte. Ciasta takie nie tylko powinny dobrze smakować, ale i nawiązywać swoim wyglądem do uroczystości. Możemy zaproponować gotowe okolicznościowe projekty tortów lub wspólnie z klientem stworzyć zupełnie nowy wzór.

 

Niestandardowe projekty

Tworzymy także projekty, które daleko odbiegają wyglądem od klasycznych tortów i ciast. Wykonaliśmy i model lamborghini z czekolady i model motocykla z karmelu. Robimy karmelowe dekoracje ślubne. Na Święta Bożego Narodzenia wypiekamy lukrowane chatki z piernika, a na Wielkanoc przygotowujemy wielkie czekoladowe jaja. 

Wystarczy skontaktować się z nami. Wspólnie stworzymy coś niepowtarzalnego i pysznego.

Zapraszamy!

powrót do kategorii produktów