Wielkanocne wypieki

902503_450295845039238_1503074182_oJak każdego roku okres przed Wielkanocą to w Mecyjach Sądeckich czas wytężonej  pracy. Przygotowujemy specjalny zestaw  świątecznych ciast po to, by zupełnie zaspokoić świąteczne słodkie potrzeby  naszych klientów, albo przynajmniej  zaoferować to ciasto, na którego przygotowanie zabrakło czasu. Kupić, albo wcześniej zamówić, można u nas serniki, baby, makowce, keksy, mazurki, a także ciasta z naszej codziennej oferty. 

Przed Świętami Wielkanocnymi jest tak wiele obowiązków, że każdy chętnie oddałby część z nich komuś innemu. A gdzie jak nie w cukierni można szukać pomocy. Staramy się by nasze makowce, serniki, czy keksy nie odbiegały od tego co można upiec w domowej kuchni. Tak by mimo tego, że nie zrobione własnoręcznie przez mamę, czy babcię przypominały wszystkie wspaniałe święta z przeszłości. Przygotowujemy nasze ciasta z najlepszych składników i tradycyjnymi metodami. Dlatego warto jak najszybciej złożyć zamówienie w Mecyjach Sądeckich, a potem tylko odebrać gotowe ciasta w stosownym czasie. W ten sposób można zaoszczędzić nie tylko czas, ale i nerwy. Niepewność, czy tym razem babka się uda i czy sernik nie będzie za suchy, nie mówiąc już o konieczności znalezienia chwili pomiędzy sprzątaniem, przygotowywaniem obiadu, a pójściem do kościoła może stać się źródłem sporych frustracji.
A przecież najważniejsze w tych czasie jest co innego. Święta Wielkanocne to przecież czas radości ze Zmartwychwstania Pańskiego, czas nadziei na lepszą przyszłość i radosnych spotkań z rodziną i bliskimi. Czego sobie i Państwu serdecznie życzymy.