delikatesy Mecyi

Dictador to nie tylko znakomity rum, to także wyśmienita, najwyższej jakości kawa. To mieszanka kaw z trzech różnych regionów Kolumbii. Dostępna u nas w dwóch odmianach: Magno i XO. Serwujemy ją także na miejscu.

Domowe przetwory z warzyw zawsze są najlepsze. Czasem jednak brakuje czasu, albo nawet ochoty na ukiszenie kapusty, zrobienie soku pomidorowego, czy grzybków w słoiku. Czasem też to, co zrobiliśmy na zimę za szybko się skończy. Wtedy można liczyć na doskonałe wyroby z Agroturystyki u Kazika. To przetwory przyrządzane według starych receptur kuchni galicyjskiej, bez żadnych dodatków chemicznych. Zrobione tak jak robimy to w domu.

Można kupić konfitury o smaku owoców w pobliskim hipermarkecie. Można też odwiedzić nas i nabyć prawdziwie owoce zamknięte w słoiczku w postaci wyśmienitej konfitury. Agroturystyka u Kazika specjalizuje się robieniu prawdziwych tradycyjnych przetworów, które pachną jak dawniej i smakują jak dawniej.

Smalczyki, paszteciki, kiełbasy. Wszystko to smakuje wybornie. Tak jak inne tradycyjne wyroby Agroturystyki u Kazika polecamy także wyroby garmażeryjne. Wszystko przyrządzane według tradycyjnych galicyjskich receptur i bez grama chemii.

Kiedy tylko zaczyna się sezon na świeży miód w Mecyjach można znaleźć znakomity wybór miodów. Sprzedajemy miody tylko od sprawdzonych lokalnych producentów. 

« poprzednia 1 następna »
powrót do kategorii produktów