delikatesy Mecyi

Dictador to nie tylko znakomity rum, to także wyśmienita, najwyższej jakości kawa. To mieszanka kaw z trzech różnych regionów Kolumbii. Dostępna u nas w dwóch odmianach: Magno i XO. Serwujemy ją także na miejscu.

Współcześnie zakup chleba nie jest problemem. Jest wszędzie. Nawet na stacji benzynowej. Jednak dużo trudniej kupić prawdziwe pieczywo, pieczone na zakwasie, beż użycia drożdży, ale i bez sztucznych dodatków. W Mecyjach Sądeckich sprzedajemy chleb taki jak dawniej. Przygotowany i pieczony w naturalny sposób. Pieczywo z Piekarni Domowej z Chomranic ma tylko 3 składniki, ale za to mnóstwo smaku i drogocennych właściwości. 

Soki owocowe i owocowo-warzywne, to jeden z większych darów natury. Smaczne, ale i niezwykle zdrowe. Jest jednak kilka warunków: nie mogą mieć żadnych innych dodatków, powinny być wyciskane prosto z dobrych owoców i warzyw. Takie właśnie są soki z Tłoczni Maurera. Przeróżne polskie owoce i warzywa rosną sobie niespiesznie w tym rodzinnym gospodarstwie w Łącku, a potem w naturalny sposób tłoczone są w smakowite i zdrowe soki.  

Delikatne ciasto, niezbyt grube i niezbyt cienkie. Wyjątkowy farsz dobrze doprawiony i z dobrych składników. Najlepsze są te domowe, choć ich przygotowanie wymaga wiele pracy. W Mecyjach mamy pierogi idelne. Domowe, ręcznie robione, bardzo, bardzo smaczne i w dużych opakowaniach. Pracownia Pierogów Agata Fyda z Nowego Sącza przygotowuje dla nas pierogi z różnym farszem, słodkim, słonym, mięsnym i bezmięsnym.  

Zjeść coś na szybko nie musi oznaczać kiepskiego jedzenia. W Mecyjach Sądeckich w centrum handlowym Kaufland mamy kilka propozycji na szybki, zdrowy i smaczny posiłek. Kanapki, sałatki i wolno wyciskane soki owocowo-warzywne. Robione na miejscu, ze świerzych składników i w smacznym połączeniu. 

« poprzednia 1 następna »
powrót do kategorii produktów