Oferta Komunijna

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty komunijnej, która uczyni ten ważny dzień jeszcze bardziej niezapomnianym. Oferujemy szeroki wybór wyśmienitych tortów komunijnych, delikatnych monoporcji oraz pięknie zdobionych pierniczków komunijnych.

Torty Komunijne
Nasze torty komunijne to połączenie najwyższej jakości składników i mistrzowskiego wykonania. Każdy tort jest nie tylko smaczny, ale i pięknie ozdobiony, aby pasował do uroczystości. Dodatkowo, oferujemy możliwość personalizacji topperów na torty, dzięki czemu mogą Państwo dodać imienia dziecka, daty lub dowolnego napisu.

Monoporcje
Nasze monoporcje to małe dzieła sztuki cukierniczej, które zachwycą zarówno smakiem, jak i wyglądem. Będą ciekawym zamiennikiem tradycyjnych ciast a takżeidealnie sprawdzą się jako elegancki dodatek do komunijnego menu, a także jako indywidualnie pakowane upominki dla gości.

Pierniczki Komunijne
Pierniczki komunijne to słodka pamiątka, którą można spersonalizować, dodając imienia dziecka, daty komunii lub innego napisu. Nasze pierniczki są starannie zdobione i pakowane, dzięki czemu stanowią piękny i smaczny dodatek do każdej komunii.

Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć idealne słodkości na ten wyjątkowy dzień!

 

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!

📞 + 48 698 01 82 12