Oferta Świąteczna

Zanurz Się w Świątecznej Magii Smaku w Naszej Cukierni!

Czy jest coś piękniejszego niż zapach świeżo upieczonych wypieków i smakowite desery, które wprawiają w świąteczny nastrój? Pragniemy zaprosić Cię do odkrycia niepowtarzalnej oferty cukierniczej, w której tradycja spotyka się z wyrafinowanym smakiem, tworząc niezapomniane doznania kulinarne.

W naszej cukierni święta nabierają wyjątkowego blasku dzięki naszym niezrównanym smakołykom. Rozpocznij podróż po świątecznych smakach, które wypełnią Twój dom ciepłem i aromatem magii Bożego Narodzenia.

Harmonia Tradycji i Nowoczesności

Święta to czas tradycji, jednak w naszej cukierni łączymy je z nutą nowoczesności. W każdym wypieku tkwią sekrety przekazywane z pokolenia na pokolenie, lecz też odnajdziesz w nich iskrę kreatywności i nowatorskie podejście do świątecznych smaków.

Delikatność w Każdym Kęsie

Nasze desery to nie tylko mieszanka składników, to także dbałość o detale, by każdy kęs był niezapomnianym doznaniem. Świeże owoce, aromatyczne przyprawy i starannie wyselekcjonowane składniki – to właśnie receptura na nasze wyśmienite wypieki.

Podaruj Sobie i Bliskim Świąteczną Rozkosz

Niech te święta staną się momentem podzielenia się smakiem i radością z bliskimi. Nasza oferta to nie tylko ciasta i wypieki, to także możliwość stworzenia magicznych chwil wokół stołu, przy którym spotykają się smaki i uśmiechy.

Dołącz do nas, by celebrować te wyjątkowe dni wraz z aromatem świątecznych wypieków. Niech każdy kęs przyniesie radość i smakowitą uczty dla Twojego podniebienia.

Życzymy Ci Wesołych Świąt pełnych Słodkich Emocji i przedstawiamy naszą ofertę Świąteczną:

 

- Keksy 36 zt/ kg.
- Piernik Szwedzki 42 zt/kg.
- Ciasto Królewskie 45 zł/kg.
- Brownie 48 zł/kg.
- Linzer 44zł /szt.
- Marmurek 41 zł/kg.
- Sernik Krakowski 45 zł/kg.
- Marchewkowe 43 zł/kg.
- Strudel jabłkowy 41 zł/kg.
- Szarlotka 37 zł/kg
- Serowo makowe 45 zł/kg.
- Strucla Makowa z bakaliami 47 zł/kg.
- Piernik babci Wandzi 17zt/sztk