Wielkanoc – przyjmujemy zamówienia

Ten rok okazał się być zupełnie inny niż lata poprzednie i wygląda na to, że z tegoroczną Wielkanocą będzie podobnie. Nie oznacza to jednak, że Świąt ma nie być w ogóle. My pozostajemy na posterunku i powoli zabieramy się za przygotowanie świątecznych słodkości. Zamierzamy upiec wszystko co zamówicie spośród naszej oferty, a nawet, w miarę naszym możliwości, dostarczyć zamówienia wprost do Waszych domów. Już teraz przyjmujemy zamówienia na wielkanocne wypieki.

małe 1Tegoroczna Wielkanoc prawdopodobnie nie będzie wyglądać jak zawsze. Na pewno bardzo ograniczone będzie gromadzenie się w kościołach. Jednak mimo trudności i powszechnej obawy co do tego, co przyniesie przyszłość, rodzinne spotkania przy stole nadal będą się odbywać. W mniejszych gronach, albo ze szczególną ostrożnością, ale spotkamy się przy śniadaniu, obiedzie, czy deserze.

W tym rok Wielkanoc wypada 12 kwietnia. Do tego czasu jeszcze wiele może się zmienić zwłaszcza w zarządzeniach władz państwowych odnośnie przeciwdziałania pandemii. Jednak jak na razie cukiernie mogą normalnie prowadzić swoją działalność. Oczywiście z wyłączeniem sprzedaży do spożywania na miejscu. My w Mecyjach Sądeckich cały czas w sprzedaży na wynos mamy naszą stałą ofertę. Przy zachowaniu dodatkowych środków bezpieczeństwa i po wprowadzeniu jeszcze bardziej restrykcyjnych zasad higieny staramy się przygotowywać nasze wypieki na bieżąco. Teraz przygotowujemy także naszą ofertę wypieków wielkanocnych.

Takie wypieki, to nie tylko przyjemność skosztowania czegoś słodkiego do herbaty lub kawy w towarzystwie rodziny. To także element tradycji. Dlatego zestaw naszych ciast na tę okazję nie jest przypadkowy. Na wielkanocnym stole w zależności od domu musi się znaleźć przynajmniej jedno z Małe 2takich ciast, jak: makowiec, sernik, mazurek, keks, królewski, czy baba drożdżowa lub piaskowa.

W Mecyjach Sądeckich już teraz przyjmujemy zamówienia na wielkanocne ciasta, a oprócz tych tradycyjnych można zamówić także ciasta i desery z naszej stałej oferty. Do składania zamówień zapraszamy poprzez kontakt telefoniczny na numer telefonu: 698 018 212 lub mailowo na adres: cukiernia@mecyjesadeckie.pl

Zamówienie można złożyć również osobiście przy czym przypominamy, że skróciliśmy godziny otwarcia. W tygodniu punkty przy ul. Nawojowskiej, jak i w centrum handlowym Kaufland czynne tylko do godziny 16.00. Natomiast punkt sprzedaży w Podegrodziu jest nieczynny do odwołania. Szczegóły godzin pracy dostępne są tutaj (<<kliknij).

Ze względu na obecną sytuację polecamy również możliwość złożenia zamówienia z dowozem do domu. Przy czym uprzedzamy, że liczba takich dowozów na jeden dzień jest ograniczona (dostępność dowozu danego dnia do ustalenia), a minimalna cena zamówienia z dowozem nie może być mniejsza niż 50 zł. Na terenie Nowego Sącza dowóz gratis. Do 10 km licząc od granic Nowego Sącz koszt dowozu 15 zł lub do indywidualnego uzgodnienia.

 A co mamy w ofercie wielkanocnej i w jakich cenach?
Keksy 29 zł / kg.
Baby ucierane marmurkowe 34 zł / kg.
Baby drożdżowe 34 zł / kg.
Mazurki kajmakowe lub czekoladowe 27 zł / szt.
Piernik szwedzki 34 zł / kg.
Ciasto królewskie 36 zł / kg.
Brownie 40 zł / kg.
Marmurek 32 zł / kg.
Sernik krakowski 36 zł / kg.
Marchewkowe 34 zł / kg.
Strudel jabłkowy 31 zł / kg.
Szarlotka 29 zł / kg
Strucla makowa z bakaliami 36 zł / kg.
Serowo-makowe 36 zł / kg.

Zapraszamy do składania zamówień już teraz.