Zdjęcia, które chce się zjeść

W szybkim i nowoczesnym świecie w jakim żyjemy rzadko kto przechodzi przypadkiem obok cukierni i przypadkiem wstępuje do niej by sprawdzić czy jest coś dobrego. Dlatego to, co najlepszego możemy zaoferować, czyli nasze słodkości prezentujemy w internecie na zdjęciach. Nie są to zwyczajne zdjęcia, ale tak smakowite, że chciałoby się je po prostu zjeść. Dlatego przy kolejnej sesji zdjęciowej poprosiliśmy o pomoc Tasty Film Production. 

Żeby się zaprezentować klientom z dobrej strony w dzisiejszych czasach nie wystarczy upiec bardzo dobre ciasta, torty i ciasteczka, a potem czekać aż klienci nas sami znajdą. Musimy się pokazywać w miejscu, gdzie ludzie są najczęściej i najdłużej, czyli w internecie. Tylko zaraz. Jak to zrobić, skoro w internecie nie można niczego posmakować, ani powąchać? Jest na to rozwiązanie. Trzeba zrobić wyjątkowe zdjęcia. Nie tylko świetnej jakości, ale i tak dobrze zaaranżowane, by chciało się je po prostu zjeść. Chociaż pewnie bardziej powszechną reakcją w takim przypadku jest nieodparta ochota, by choć spróbować tego, co się przed chwilą widziało na zdjęciu. I to już dla nas idealna sytuacja.

Dlatego zwróciliśmy się z takim zadaniem do ludzi, którzy są specjalistami w uwiecznianiu na filmie i fotografii potraw i deserów. Tasty Film Production nie tylko wiedzą jak robić zdjęcia i filmy, ale też doskonale czują branżę gastronomiczną. Współpracują z restauracjami, właścicielami food trucków, producentami żywności i cukiernikami. Co więcej chłopaki z Tasty Film Production pracują właśnie nad nad filmem o polskim street foodzie.

Zaawansowany technologicznie sprzęt fotograficzny, światło, dobry fotograf i jego ujęcie, to jednak nie wszystko, zwłaszcza w przypadku zdjęć prezentujących żywność. Równie ważna, jeśli nie najważniejsza, jest odpowiednia aranżacja, która świetnie prezentuje się w obiektywie aparatu fotograficznego. W przypadku tej naszej najnowszej sesji udało nam się taką apetyczną aranżację przygotować. A to w dużym stopniu dzięki możliwości wypożyczenia pięknych naczyń i dodatków z sądeckiej firmy 24Gastro.

W efekcie powstały zdjęcia, które możecie obejrzeć poniżej i które będziemy prezentować na co dzień, opowiadając o naszych produktach i usługach. Smacznego ;)

Tasty Film Production -> www.facebook.com/TASTYfilm

24Gastro -> www.24gastro.pl